Users currently browsing this topic:

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Autor Tema: T:aNE / Trainz: A new era - O svemu pomalo, ustvari tipps & tricks  (Posjeta: 66 vremena)

Offline thomcro

• Veteran foruma
  • Datum registracije: 25.03.2019.
  • Aktivnost:
    26.2%
  • Bodovi: 3
    • Forum zatvorenog tipa i ne prima nove članove
Noćas sam instalirao i to čudo. Istina, s obzirom da radi na drugom enginu, u odnosu na prijašnje verzije, ipak sam očekivao da ću vidjeti nešto drugo i drugačije. ovo što sam ja instaliaro usporedio bi sa TRS2004 Demo samo što se u ovaj T:aNE mogu dodavati dodaci. Sve je zbilja okljaštreno i ima jako slabo dodataka (moj prvi dojam, možda se varam!).

Od one tri mape šta su ponuđene niti jednu nisam mogao otvoriti!!! Zašto, nemam ppojma. Ubacio sam jednu lokomotivu, nevidi se, je na listi al' je duhovita. treba istražiti u čem je problem. Ubacio sam i ednu mapu na kojoj testiram, kružna osmica, vidi se samo bjelina, k'o da ju je prekrio snijeg. OK, to je jednostavna mapa na tri baseborda i to neće biti problem napraviti.

Ako neznate kamo sve vodi, moglo bi biti u ppočetku malo problema sa nalaženjem screenshotova. Naime oni idu, navodno, u neki skriveni folder kojeg ja unatoč traženju nekih #/4 sata nisam našao. Zato sam napravio jednostavnu stvar, 'ručno' sam otvorio folder 'Screensots' kamo je instaliran T:ane i ... eto skrinova.

Skrinove ću staviti u zasebnu temu.

Ako u međuvremenu otkrijem još nešto zanimljivog budem napisal.

Offline thomcro

• Veteran foruma
  • Aktivnost:
    26.2%
Definitivno me je Tane razočarao i dobro je da ga nisam kupio nego sam našal 'free' za download. Ovako nema uzalud bačenog novca.

I inače nisam za promjene, pogotovo ako su preradikalne (a Tane je i više nego preradikalna promjena!), kao fol na bolje od onoga što već postoji. Dosta je teško editirati stvari koje se nevide ili ne rade (možda je stvar u meni jer neznam što i kako sa time i moguće da mi treba malo vremena da pohvatam sve konce) i mislim da ću Tane za neko vrijeme ostaviti po strani.

Offline thomcro

• Veteran foruma
  • Aktivnost:
    26.2%
... mislim da ću Tane za neko vrijeme ostaviti po strani.
... ali zato  :zelen1: ... instalirao ja jučer navečer trainz dvanajsticu  :beljo:

Ali o tome ćemo u neko drugo vrijeme i u nekoj drugoj temi  :miga2: