Users currently browsing this topic:

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Autor Tema: 'Riječka ložiona'  (Posjeta: 55 vremena)

Offline thomcro

• Veteran foruma
  • Datum registracije: 25.03.2019.
  • Aktivnost:
    25.8%
  • Bodovi: 3
    • Forum zatvorenog tipa i ne prima nove članove
'Riječka ložiona'
« u: 15.07.2019. - 09:55 »
Mapu sam krenuo delat nekako kako su krenuli sa kasacijom i htio sam si napraviti nešto za sjećanje na žutke. Ova mala mapa nema veze sa velikom mapom 'Riječka pruga' nit ću ju spajat te dvije mape je nisu kompatibilne po kompasu. kad se ono spodešavalo sa Trainzom ove mi je mape najviše bilo žal jer ju nisam spremil ali kako su se sad stvari promjenili odma ću spremiti sve, i mapu i sešn i sve dodatke vezane za mapu. Mapa je rađena samo na dva bejzborda i još nije u potpunosti dovršena ...

Mapa u surveyoru

sešn

mapa

Offline thomcro

• Veteran foruma
  • Aktivnost:
    25.8%
'Riječka ložiona'
« Odgovori #1 u: 15.07.2019. - 09:57 »
Par skrinova iz mape ...

Offline thomcro

• Veteran foruma
  • Aktivnost:
    25.8%
'Riječka ložiona'
« Odgovori #2 u: 15.07.2019. - 10:05 »
Samo malo objašnjenje:

Mapa je napravljena, kako sam i napisao u uvodnom postu, da ostane nešto iza žutki koje su kasirane. Prvotni plan je bil da napravim mapu sa svim lokomotivama i kako koja odlazi tako da i ja smanjujem broj žutki na mapi ali ... malo sam kasnio sa izradom mape jer jednostavno nisam stizao sve raditi, i fotografirati u ložioni i doma delat na mapi, i onda sam odustao od te namjere i odlučio sam kad uhvatim vremena mapu dovršiti kasnije. Kasnije se desilo to što se desilo sa Trainzom i sve je palo u neki drugi plan. Sad kad se sve opet pojavilo sad možda nebi bilo loše sve to prebaciti u dvanajsticu pa tamo nastaviti sa mapom.

Al budem videl, ljeto je sad i sad i ionako mi se neda baš preveć nešto smisleno delat. To ću pustiti za jesen kad krenu kiše jesenje i kad budem više doma u toplome  :zelen1:.

Valjda  :haha:

Offline Laurus97

• Administrator
  • Veteran foruma
  • Datum registracije: 09.11.2018.
  • Aktivnost:
    15.6%
  • Bodovi: 1
  • Spol: Muški
'Riječka ložiona'
« Odgovori #3 u: 05.08.2019. - 17:10 »
Lijepo si to sklepao:palci2:

Jesi razmišljao napraviti scenu da je na okretnici Asea ili Đuran (kao što se i u stvarnosti ponekad može vidjeti)?